Nejnovější

Dárek

k objednávce nad 499,-

Dárek k objednávce

platí pro kolekci MAYANS - výběr AMULLET

kolekce Amullet - řetízek na přání

Obchodní podmínky

PDF ke stažení  

 

Obchodní podmínky platné od 1.1.2023

Tyto obchodní podmínky upravují nákup na dálku 

 a to prostřednictvím rozhraní této webové stránky 

Provozovatel:

Marcela Hašková, virtuální rozhraní www.magic-color.cz

Ohlášení výkonu  činnosti s účinností od 01.03.2018, FÚ Praha 6, registrace: 893 /  2018

od 01.08.2020 EET evidence ( zrušena státem )

dále jen prodávající 

A. Zákonná ustanovení 

se řídí ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z. a od 1.1.2023 následujících změn.

Obchod a provoz: Marcela Hašková

Technický provoz shopu: Vojtěch Hašek

 

1. Objednávka 

1. a) Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech povinných údajů v objednávkovém formuláři, pro její splnění.

1. b) Odesláním objednávky potvrzujete seznámení s obchodními podmínkami na této webové stránce a potvrzujete, že se s těmito obchodními podmínkami souhlasíte a souhlasíte se závaznou objednávkou a jejím uhrazení, dle obchodních podmínek.

1. c) Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky, například písemně či telefonicky - sms.

1. d) Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou konečné, ( OI k DPH ) Pokud Vás zajímá jakákoliv informace, prosím vzneste dotaz před závaznou objednávkou.

1. e) Registrovaným zákazníkům poskytujeme v rámci účetnictví, věrnostní program.

( viz.  INFO - Věrnostní program )

1. f) Maloobchodním prodejcům, jak s kamenným obchodem, tak stánkovým prodejcům, nabízíme možnost spolupráce. Jednorázové i dlouhodobé. Tedy komisní prodej a velkoobchodní smlouvu.

K bodu 1. e,f - více informaci v sekci V.I.P.:  Velkoobchodní prodej / komisní prodej

2. Platební podmínky / rezervace zboží  

2 a) Všechny objednávky jsou závazné, je možné je uskutečnit bez registrace. Nebo s registrací. Pro spolupráci B2B vždy s registrací. Podklady pro platbu budou odeslány přijetím objednávky. Zboží zde lze uhradit přes platební bránu, PAYPAL - kódem, odkazem, převodem.

2. b) Objednávku hradíte na bankovní účet vedený u FIO bank. Splatnost objednávky platebním převodem je 7 pracovních dnů. Nebo osobním převzetím a platbou předem hotově, platebním terminálem - platební kartou.

2. c) Potvrzením objednávky je Vám zboží po dobu sedmi pracovních dnů, ( 9 kalendářních ) rezervováno. Nedojde-li k uhrazení objednávky, bude objednávka bez předešlého upozornění stornována.

2. d) Nelze objednat zboží na dobírku.

2. e) Osobní odběr zboží lze na výdejně :

# Camp David Žižkova 539, Kladno po - pá 9,00 - 17,30

* ( další pobočky domlouváme )

Zboží lze také objednat na dalším prostoru (chystáme)

Vaši objednávku zde v GALERII vždy vyřizujeme jako přednostní.

 

3. Ochrana osobních údajů / GDPR  

3. a) Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Prodávající tímto stvrzuje, že údaje kupujícího neposkytne třetí straně. Používáme certifikát SSL.

3. b) Na základě platnosti GDPR - Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky. Data pro Google Analitic a jiné vyhledavače používáme výhradně pro zajištění lepší pozice obchodu ve vyhledávačích. Vašeho soukromí si vážíme.

Účetnictví zpracováváme mimo veškeré webové rozhraní.

 

4. Výjimky uzavření kupní smlouvy  

4. a) Prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně zboží a to vzhledem k možnosti, kdy zboží je souběžně prodáno na jiném prodejním místě a není tak dostatečná skladová zásoba pro uzavření kupní smlouvy. 

Zboží je vždy v jednom unikátním provedení ( není-li výjimečně uvedeno jinak )

V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na elektronickou adresu kupujícího pozměněnou nabídku s uvedením možných variant objednávky a vyžádá si stanovisko kupujícího. Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena až akceptací kupujícího prostřednictvím elektronické pošty.

Případná telefonická, WatsApp, či SMS objednávka, musí být odeslána zákazníkovi k písemnému odsouhlasení. Bude vystavena v shopu a odeslána ke schválení.

5. Doprava, osobní převzetí, balné  

5. a) Zboží prodávající expeduje ihned, nejpozději však do 3 pracovních dnů, od připsání platby. Dle zákona je možnost ve vyjimečných případech využít lhůtu 30 dnů, o čemž bude zákazník předem informován. Tato lhůta se uplatní v případě dovolené či zásahu vyšší moci.

5. b) Ceny - podrobné info  Platby /  doprava.

 

6. Odstoupení od kupní smlouvy  

6. a) V souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku, máte právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu sděleno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Odstoupení od kupní smlouvy lze zaslat:

1) po registraci - v administraci shopu, vratkou zboží

2) emailem na sperky@magic-color.cz,

3) dále sms či WatsApp zprávou na telefon 774 232 466.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy, není možné jej vrátit, při dodávce zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a to z hygienických důvodů. Jedná se o šperky v bižuterním provedení, a textilní doplňky.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do sedmi (7) dnů od převzetí zboží a vyřízení odstoupení.

Při vrácení zboží v režimu odstoupení od kupní smlouvy, může být ponížena částka za návrat zboží do původního stavu až do výše 40% z ceny zboží.

 

7. Reklamační podmínky  

7. a) Záruční doba byla zrušena. Od 6.1.2023 je v platnosti právo na vytknutí vady, nikoliv právo na jakost věci po dobu 24 měsíců. V případě, že bude nutné provést záruční opravu, lze se domluvit na sperky@magic-color.cz, či formou sms, WatsAPP na telefonu 774232466.

7. b) Poskytujeme plnou součinnost při řešení vad při převzetí od dopravce. Reklamaci jsme schopni podat v plné součinnosti také z naší strany.

Marcela Hašková 

Čs.Armády 601/23, Praha 6

( Na této adrese není provozovna ani kontaktní či výdejní místo )

 

8.EET : 

32120 - Výroba klenotů a příbuzných výrobků

32130 - Výroba bižuterie a příbuzných výrobků

95250 - Opravy hodin, hodinek a klenotnických výrobků

- při objednávce z webového rozhraní zasíláme elektronickou účtenku

- na vyžádání ji zašleme spolu se zbožím v tištěné podobě