Ateliér šperků Magic-Color

Nákupem podpoříte

Podporujeme linku bezpečí

Nejnovější

Ateliér šperků Magic-Color

Většina z nás má koníček.

Já se zabývám výrobou šperků - tzv. maličkostí od roku 2006. Ráda také používám výraz jedinečný originál. Každý kousek je opravdu tvořen pro potěšení. Tvořím, protože chci. Nemusím, ale chci.

Přes den pracuji s lidmi a počítačem a tak jsem ráda, když se chvilku odprostím od běžného světa a mohu své myšlenky nechat úplně volně plynout. A tak vznikají nové věci ... nové maličkosti …

Shop byl logickým vyústěním snahy poskytnout šperky zákazníkům. Původně jsem prodávala na multishopech. Kde se ovšem kumulují i prodejci bez fantazie, obchodních znalostí, závazků ke svému podnikání. A prodrat se mezi tolika podceněnými kousky - zákazníka nemůže notně bavit. Proto jsem vsadila na svou multipotencionalitu a založila shop.  

První shop byl na platformě. Když platformu zrušily, zkusila jsem webnode blog. Ale to mně neuspokojovalo. Takže jsem zainvestovala, koupila svou doménu, zaplatila za prostor a začala se učit a trošku fušovat do řemesla programátorům. Na všechny úpravy ovšem nejsem sama a velmi zdatně mi pomáhá můj syn, který se tímto snad jednou bude živit, neboť chodí do školy na obor "informační technologie".

Převádím sem i webblog, který je souhrnem všeho možného o mé tvorbě, nápadech, zájmech a hlavně vše okolo šperků. Tento blog si žije svým vlastním životem. Není komerční, není ziskový a ani jinak dotovaný. Propagovaný je jen mou osobou. Nežije z reklam a nehodlám jej protlačit na první pozice ve vyhledávači i když se to daří.

Můj aktuální ateliér se nachází v obývacím pokoji. Je to koutek - který mi moji kluci pomohli sestavit a vyhýbají se mu obloukem, abych je nechtěla zapojit víc, než jednou za rok.

Shop tedy žije, dělá si co chce a existuje ... užívá si života ... a tvoří si štěstí ...

Můžete se zde dozvědět jak vznikají šperky, o materiálech,

můžete mně zde zkontaktovat a domluvit se se mnou na čem potřebujete ...

na koupi hotového zboží nebo třeba na opravě Vašich oblíbených kousků.

Moje heslo je: nesoutěžím s nikým z Vás, ale vždy jen sama se sebou ...