V.I.P. Club

Stejně tak jako všechna Vaše rozhodnutí, vychází z Vašich zkušeností. Stejně tak všechna moje rozhodnutí, vychází z mých zkušeností. Tyto zkušenosti člověk sbírá tak nějak cestou životem. Vlastním uvědoměním, učením, přejímáním zkušeností jiných, doporučeními.

Vzhledem k tomu, že tento shop žije v mé duši, krom toho virtuálního světa, je odrazem mně samotné. Dříve jsem chtěla dělat šperky pro všechny. Postupem času jsem si, ale uvědomila, že to rozhodně není moje cesta.  Rozhodně se nechci vydávat cestou - uspokojit všechny své zákaznice. Každého. 

Je to stejné s tím, co se děje ve mně. Dříve jsem chtěla vycházet s každým. S každým být zadobře. Pro všechny udělat maximum. Časem jsem si uvědomila, že mně to neskutečně vyčerpává. Protože to, co jsem ochotná já udělat pro mnohé, se mi rozhodně od málokoho vrací. Můj vnitřní svět, aby mohl fungovat se nesmí rozdávat. Myslím, že k tomu časem dojde každý tvůrce. Každý si postupem času uvědomí, že není třeba mít mnoho lidí kolem sebe, ale je třeba mít kolem sebe ty opravdové lidi.

A proto jsem se rozhodla se nerozdávat všem. Ale jen těm, kteří opravdu stojí za to.

V.I.P. CLUB nevzniká jako obchodní strategie. Ale jako přátelská společnost pro spřízněné duše.

Aby se spřízněné duše mohli potkat na určité úrovni - je jim proto třeba vytvořit prostor.

Vytvářím si proto prostor, abych mohla do svého života vpustit spřízněné duše.

A protože jsem ve své podstatě - stále ta stejná - ráda bych pro ně něco udělala.

A to je V.I.P. CLUB, který by pro ně měl být přínosem.

Budu na tom pracovat za pochodu. Což je mým zvykem. Neumím vymyslet systém a pak se jej striktně držet, když vidím, že to některým nevyhovuje. A tak pro spřízněné duše, mohu udělat výjimky. Mohu jim vyjít vstříc, tam kde vidím, že to zvládnu, můžu slíbit a splnit. Protože pro spřízněnou duši to člověk rád udělá.

V.I.P. CLUB by měl být prostorem pro ty, kteří přišli a chtějí tu být. Kteří chtějí být součástí.

Takže - pokud se v rámci května - měsíce kvetení a přeměny vize ve skutečnost - jako přeměna květů v plody - vzniku nového - přihlásíte do našeho V.I.P. CLUBU - můžete využívat všech výhod a to bez počátečního nákupu členství.

Stačí se zaregistrovat a napsat při registraci V.I.P. 

A já Vám v administraci nastavím všechny ty výhody, které pro Vás mám přichystané, které pak můžete klidně využít.

Přeji všem krásný měsíc a přeji všem mnoho krásných proměn.

Magic-Color

Publikováno v: Magic-Color

Zanechat komentář